< HOME
< HOME < HOME
< HOME
< HOME
< HOME Uudised    Järgmine pidu    Mixid    Foorum   Pildid    Ajalugu    Resident DJ-s    Lingid    Kontakt  


  NATURE ONE 09 - underground dance elab fantastiliselt!
  DJ Kolzar & DeeJay Aav-"Music Is Our Freedom" Max b.Grant &Djanny remix ,ilmus Max'i uue "HS Cops 2007" vinüüli B-poolel üle maailma!
  DJS IN THA MIX VOL.5 TRACKLIST
  DJ'S IN THA MIX VOL.4 TRACKLIST SIIN
  KOLZAR & AAV p. FREEDOM FAMILY - Music Is Our Freedom
TIESTO MÄNGIS SUPERSETI CU BASE'IL 12.03.05

TIESTO MÄNGIS SUPERSETI CU BASE'IL 12.03.05
2005-03-14 16:47:10

TIESTO pani CU BASE täismaja meeltult rokkima üle 3 tunni kestnud setiga laupäeval, 12. märtsil Kalevi Spordihallis, Tallinnas.
Tiesto palus edasi öelda suurimad tervitused kõikidele Club Unlimitedi fännidele ja klubilistele, kes talle ülienergiliselt laupäeva öösel kaasa elasid. Tiesto sõnutsi oli CU BASE rahvas väga hea publik.
Rohkem kui 3 tunnine set sisaldas nii tema enda loomingu paremikku kuuluvaid hitte kui ka teisi klubihümne.
Tiesto esinemine on Club Unlimitedi üritustesarja kahtlemata suurim sündmus. Aasta 2005 Eesti suurimat klubiüritust oli vaatama tulnud täismaja jagu klubilisi nii kodumaalt kui Lätist, Leedust, Rootsist, Soomest ja isegi Inglismaalt.
Lisaks Tiestole esinesid kodumaalt DJ MERI, Deejay A.A.V., DJ KOLZAR, KRISTJAN HIRMO ja LANG & YEP.
CU BASE on Club Unlimitedi üritustesari, mis toimus kolmandat korda. Eelmistel CU BASE üritustel on esinenud Marco V, Tomcraft, Isaac, Marcel Woods, Luna, Pila ja Max B. Grant.
Club Unlimited on pea 5 aastase tegutsemisaja jooksul korraldanud 67 erineva suurusega üritust progressiivse tantsumuusika valdkonnast.