< HOME
< HOME < HOME
< HOME< HOME
< HOME
< HOME Uudised    Järgmine pidu    Mixid    Foorum   Pildid    Ajalugu    Resident DJ-s    Lingid    Kontakt  


»  DJ Kolzar
»  DJ A.A.V.
»  DJ Kristjan
    Hirmo»  Biograafia
»  Playlistid
»  TOP 10

Graafik

DeeJay A.A.V. ON TOUR 2009

Powergirl@Atlantis
18/11/09
Location:Atlantis , Tartu

Power PartyZone with Moguai!
21/11/09
Location:Club Hollywood, Tallinn

Club Atlantis b-day weekend
27&28/11/09
Location:Atlantis, Tartu

Illegal b-day event!
05/11/09
Location:Essential, Riga

NYE
31/12/09
Location:Atlantis, Tartu

DJ A.A.V.

Biograafia


Deejay A.A.V aka Erlend Aav

DJ alates '90 aastate algusest. Freedom Parade ja Club Unlimited sarja käivitaja ning eestvedaja. Suuresti'90 lõpus hakkasid välja kujunema kindlad eelistused techno, progressiv-ja hardhouse suunas. Rohkem kui 12 aastat plaatide keerutamist on andnud hindamatu kogemuse piduliste soovide ja muusikaliste eelistuste osas, loodetavasti oskavad inimesed seda hinnata.

'90 alguses "loksunud ringi" võimalikel ja võimatutel noordiskorite võistlustel, millede olemus nüüdseks on muutunud täiesti arusaamatuks.

1997.a. mixmaster võistluse võitja koduvabariigis, kus see oli esimene võistlus, mille peamiseks kriteeriumiks oli lugude valik ja miximine.

Olnud pikka aega Tartu Raadio Deejay ja Mega FM'i päevil ka seal DJ. Mänginud kõikides Eesti suuremates ja väiksemates klubides, hetkel oma mixidega tihe külaline Power Hit Radio, Partyzone saates.

Warm Up DJ olnud esinenud koos järgmistele artistidega: Tiesto, Tomcraft, Moguai, WestBam, Da Hool, Marco V, Isaac, DJ Jean, Kosmonova, Tom Wax, Lightforce, Darude, BoozyWoozy, Mellow-D, Safri Duo, Warmduscher, Scooter, Kai Tracid, PPK, Commander Tom, Radiotrance, Dulce, Max B. Grant, Pila , Luna jne.

Vaba aeg(tihti on seda liiga vähe!) on sisustatud tegevustega mis igapäeva töödest/tegemistest suurt ei erine, raske on juba eristada tööd vabast ajast sest juhtimist vajab veel klubi Atlantis. Muu elu võib aga seisma jääda kui on vaja tegeleda lemmik asjadega - korvpall, mäesuusatamine ja surf. Igal juhul on kõik need valdkonnad seotud pere ja sõpradega ning miski ei kaalu neid üles!Urmas,Hirmo,Maax,Alo&Ardi,Jyri,Pets ja need kes ununesid - pidage vastu!

Be Cool!